Категории

.

Категории

.

Коледен подарък 250 GT 1/24 метална модел на класическа колекция автомобили, декорация на дома играчки модел автомобил мащаб момче мини елегантен подарък

Коледен подарък 250 GT 1/24 метална модел на класическа колекция автомобили, декорация на дома играчки модел автомобил мащаб момче мини елегантен подарък

BGN 86.00 BGN 95.98

Наличност
Налично


Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација. Ние се инсистира на најбрз и пониска цена на испорака!
Производ листата :
1*Модел На Автомобил
1*Боја кутија Специјален Дизајн :
1) Steamline Дизајн Кул Идеја;
2)Врати Openable;
3)Силна Kirsite Метал Автомобил Рамка;
4)Тркало се Поврзете Со Предните Пневматици, да го Контролира и Повеќе Emulational;
5)Затворена 100% Simulational Декорација

Основни характеристики

Характеристики:
Леене под налягане
Възрастова Група:
> 3 години
Номер На Модела:
250GT24
Мащаб:
1
Предупреждение:
no
Материал:
Метални
Кораб / Военноморски Кораб На:
Друго
Тип:
Кола
Материал на автомобила:
Метал Кирсита
Специална конструкция:
Врати Се Отварят

Избор на клиенти