Категории

.

Категории

.

Подобряване! 6 / 7шт детско спално бельо-комплект разопаковане и пране Бебешки легла комплект кърпи възглавница, 120*60/120*70см

Подобряване! 6 / 7шт детско спално бельо-комплект разопаковане и пране Бебешки легла комплект кърпи възглавница, 120*60/120*70см

BGN 68.00 BGN 68.48

Наличност
Налично


Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
прекривки ги покрие : 130*100cm
Содржи :
6pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска
7pieces=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска+прекривки капак (не вклучуваат прекривки додатен)
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме.

Основни характеристики

Възрастова Група:
Децата кърмене възраст
Пол:
Унисекс
Размер:
105*60,115*65,120*65,110*65,120*70,120*60,110*60
Възрастова Група:
0-3 месеца, 2 години нагоре,10-12 месеца, 4-6 месеца,7-9 месеца, 13-18 месеца
Стил:
Чаршаф на леглото
клас:
Качество
Номер На Модела:
nnb
търговска марка:
DMP
Стил:
Обикновена
Вид На Модела:
Домашни любимци
Материал:
100% памук
Попълване на:
Памук
Техника:
Реактивна Печат
Размер:
100*60
брой:
B4Y

Избор на клиенти