Категории

.

Категории

.

Естествена кожа първите проходилки леопардовый принт Детски обувки конски косми кожа, детски мокасини петна обувки за момчета Безплатна доставка

Естествена кожа първите проходилки леопардовый принт Детски обувки конски косми кожа, детски мокасини петна обувки за момчета Безплатна доставка

BGN 13.00 BGN 27.52

Наличност
Налично


НИ Големина
Внатрешна Должина(инчен)
Внатрешна Должина(см)
Одговара На Возраста
4
4.4 инчи
11 cm
0-6 M
5
4.8 инчен
12 cm
6-12 M
6
5.2 инчен
13 cm
12-18 МИЛИОНИ
7
5.6 инчен
14 см
18-24 M
Внатрешна Должина = Нога должина + 0.5—1cm
Ве молиме мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли ве молиме додај 0.5-1cm повеќе од нозете.
ИСПОРАКА : 1. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/ 2.Предмети генерално се испраќаат во рамките на 2-5 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3.Сите царински давачки, давачки и даноци за увоз на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Основни характеристики

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Първите Ходоки
Елемент На Модата:
Ресни
Пол:
Унисекс
търговска марка:
литтлсаммер
Материал На Подметката На:
естествена кожа
Вид На Модела:
Леопард
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Горния Материал:
естествена кожа
Тип На Затваряне:
Еластична лента
Сезон:
Всички Сезони На Годината
is_customized:
Yes

Избор на клиенти