Категории

.

Категории

.

(C2-049)Високото Качество На Ръчно Изработени Дамски Силиконови Гумена Маска За Лице Cosplay Кигуруми Маска Кроссдрессинг Кукла Кигуруми Аниме Ролева Игра

(C2-049)Високото Качество На Ръчно Изработени Дамски Силиконови Гумена Маска За Лице Cosplay Кигуруми Маска Кроссдрессинг Кукла Кигуруми Аниме Ролева Игра

BGN 1002.00 BGN 1054.38

Наличност
Налично


Опис :
Аниме карактер : Никој
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1. (половина глава маска не вклучува перика) на Овој Kigurum јас маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Тоа е целосна главата, перика е вклучена. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : да ја прифатиме 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-049)Врвен Квалитет рачно изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи. Па ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни характеристики

Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Маска
Герои:
Костюми На Герои От Анимационни Филми
Материал:
Силикагел
Източник:
Ария
Is_customized:
Yes
Материал:
Силикон

Избор на клиенти