Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка Слизерин къща Драко Малфой cosplay халат дъждобран с иконата от Хари на Хелоуин и Коледа

Безплатна доставка Слизерин къща Драко Малфой cosplay халат дъждобран с иконата от Хари на Хелоуин и Коледа

BGN 90.00 BGN 94.40

Наличност
Налично


Григориј Goyle е студент во Slytherin. Тој е партнер на небо драко Malfoy. Компоненти : Црна надвор од зелената обвивка облека со стапче носителот внатре + Slytherin Куќа значка Ткаенини : Униформа крпа + Dacron Прилагоди време : 5-7 дена Бесплатен Превозот метод : DHL/EMS Превозот време : 3-5 дена
Ве молиме имајте во предвид : Некои големини се во парк. Ве молиме да ни остават на род(Машки, Женски, Деца) во забелешка кутија пред поднесување на цел. Обичај се прилагоди услугата е понудена за слободни. Вие исто така може да изберете стандардна големина случајно и ни остави точен обичај тело мерења во notebox пред поднесување на цел. Ви благодариме! Ние би можеле да го добие. Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите нарачката во рок од 12 часа откако ќе се направи исплата. Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail адреса за подобар контакт. Ви благодариме! Кога плаќањето е потврдено од страна на , односно 20 часа откако ќе се плати со цел, ве молиме да се прошири на обработка на време за најмалку 5 дена, за само ни дава 8 дена пред нас се бара да брод од пакетот. Ви благодариме! Ние би можеле да имаат проблем да брод од пакетот во 8 дена. Ако пакетот не е испраќаат надвор во ограничениот 8 дена, со цел ќе бидат затворени од страна на . Стандардна Големина за Машки, Женски и Деца Мерки потребни за Обичај се прилагоди овој костим : Пол, Висина, Биста, Половината, Колковите, Половината на Глуждот Мерка Водство Тоа ќе биде многу подобро ако може да има некој друг мерка вас. Ве молиме да се стави на вашата долна облека пред мерење.

Основни характеристики

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Източник:
Хари
Специална Употреба:
Костюми
Тип Елемент:
Якета и палта
Тип На Източника На:
Кино и телевизия
търговска марка:
марчбебе
Пол:
Унисекс
Герои:
Хари Слизерин Драко Малфой
Материал:
Единни плат + полиестер
Компоненти:
халат иконата +

Избор на клиенти