Категории

.

Категории

.

(C2-042)Високото Качество На Ръчно Изработени Женски Kigurumi Силиконов Каучук Лицето Cosplay Маска Кроссдрессинг Кукла Kigurumi Аниме Ролеви Игри Маска

(C2-042)Високото Качество На Ръчно Изработени Женски Kigurumi Силиконов Каучук Лицето Cosplay Маска Кроссдрессинг Кукла Kigurumi Аниме Ролеви Игри Маска

BGN 1002.00 BGN 1054.21

Наличност
Налично


Опис :
Аниме карактер : високообразовните институции МАО
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1
Оваа Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Тоа е целосна главата, перика е вклучена.
Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод.
Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод( 3 до 5 работни денови за испорака )
Големина : Ние треба вашата два measurments(CM)
Зелена : максимум круг низ веѓата
Црвено : максимум круг низ брадата
(C2-042)Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Kigurumi Силиконска Гума Лице Cosplay Маски Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра Маски
Повратни Информации Слики :
За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе потрае околу 1-2 месец да се направи. Па ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни характеристики

Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Маска
Герои:
Костюми На Герои От Анимационни Филми
Материал:
Силикагел
is_customized:
Yes
Герои:
Класически Костюми За Хелоуин
Материал:
Силикон

Избор на клиенти