Категории

.

Категории

.

10шт чистящая въже плат моющаяся за CHUWI V3 + ilife v5, pro робот прахосмукачка резервни части

10шт чистящая въже плат моющаяся за CHUWI V3 + ilife v5, pro робот прахосмукачка резервни части

BGN 15.94

Наличност
Налично


Четка За Чистење Платно
275*105mm Чистење со Четка Крпа Перат за DN621 DN621+ DN620 за Робот Правосмукалка Делови
Име На Производ
Четка За Чистење Платно
Тип
Робот Правосмукалка Делови
Производи
10pcs
Материјал
Микрофибер
Тежина
0.12 kg
Димензија(mm)
275*105mm
Погоден за
DN621 DN621+ DN620
Избрише робот четка на подот е полиран чисти, одржлива употреба. Кат чисти како нови. Четка може да се употреби повторно и да се исчистени.
Тоа може да полски и избрише подот кога убедливо. Подот ќе биде чист како нов еден, ако користите постојано.
Ефективна влакна текстил, чисти темелно. 1) DN621 2) DN621+ 3) DN620 1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Основни характеристики

Номер На Модела:
ilife v5
Вид Вакуум Детайли:
Парцали За Парцал
Тип:
Резервни Части За Прахосмукачка
Име на продукта:
Чистящая Парцал За Парцал
Тип:
резервни части за робот прахосмукачка
Цвят:
синьо и бяло
Характеристика:
Моющийся
Подходящ за:
DN621 DN621+ DN620
Място на произход на стоките:
Китай

Избор на клиенти