Категории

.

Категории

.

Тайшан KM554 с FD495T, комплект втулки цилиндрови глави с комплект gakset

Тайшан KM554 с FD495T, комплект втулки цилиндрови глави с комплект gakset

BGN 44.46

Наличност
Налично


Дел број :
Дел име : моторот заптивка
За Моторот : FD495 T;
Секој пакет содржи 1 парче главата заптивка и 1 поставен мотор блок заптивка
Трактор : KM554 направени од страна на SHANDONG ТРАКТОР РАБОТИ КИНА;
Моторот е направен од страна на Shandong Трактор работи.
Нето тежина :

Основни характеристики

Тип:
детайли на градински инструменти
Номер На Модела:
KM554 FD495T 520.4.101
търговска марка:
Агроталк
is_customized:
No

Избор на клиенти