Категории

.

Категории

.

Фотон Lovol FT804-FT904, шестеренный помпа, номер на частта: FT800. 58C. 012

Фотон Lovol FT804-FT904, шестеренный помпа, номер на частта: FT800. 58C. 012

BGN 120.00

Наличност
Налично


Дел број : FT800.58 C.012
Дел име : опрема пумпа
Погоден за Foton FT 80 серија трактор
АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ ДА ГИ СПОДЕЛИТЕ СО НАС.

Основни характеристики

Тип:
детайли на градински инструменти
Номер На Модела:
FT800. 58C. 012
Материал:
чугун
търговска марка:
Агроталк
is_customized:
No

Избор на клиенти