Категории

.

Категории

.

Професионални градинарски инструменти strimmer Хеджиране Trimmer Saw съдържание на Въглехидрати карбуратор за 52cc 58cc 45cc на двигателя кусторез

Професионални градинарски инструменти strimmer Хеджиране Trimmer Saw съдържание на Въглехидрати карбуратор за 52cc 58cc 45cc на двигателя кусторез

BGN 58.16

Наличност
Налично


ѕвезда Ние сме производителот за пила и четка машина ние може да обезбеди сите видови на резервни делови за вас. Делови Модели : Komatsu Синџир Видов Делови : 2500/3800/4500/5200/5500/5800/6200 синџир видов делови итн. Stihi Синџир Видов Делови : MS 070, 170, 180, 250, 290, 380, 381 синџир видов делови итн. Husqvana Синџир Видов Делови : Hus 55, 61,137,142, 268, 272, 340, 365, 372 синџир видов делови итн. Бензин Четка Машина Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 четка машина делови итн. Бензин Земјата дупчалка со спирална бургија Делови : 1 E40 F-5, 1 E44 F-5 земјата дупчалка со спирална бургија делови итн. Мулти-Функции Алатки Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 мулти алатки делови итн
т Висок квалитет на ОЕМ Carburetor За 4500/5200/5800 Три месеци Гаранција

Основни характеристики

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
5200/5800/4500
Тип:
детайли на градински инструменти

Избор на клиенти