Категории

.

Категории

.

CNC 5 Ос (Aixs, завъртане на оста ) на три челюстната патронник тип за смилане на струг с ЦПУ фреза с ЦПУ

CNC 5 Ос (Aixs, завъртане на оста ) на три челюстната патронник тип за смилане на струг с ЦПУ фреза с ЦПУ

BGN 760.00

Наличност
Налично

CNC 5 Оска ( A Aixs, Ротари Оска ) Три Вилица Чак Тип За CNC Рутер CNC Мелење Машина
Вовед
1 : Изглед на големината на висок 140 * 460 * должина ширина 130 (MM)
2 : 4-оска 5-оската односот на 1 : 6
3 : обработка на оптоварување 30 KGR.
4 : 57 * 56 два-фаза stepper моторс
5 : Нерѓосувачки челик рамки со stepper синхрони круг рамки
6 : Чистење оксидација фаза изглед Јанг
Електрични својства (собна температура Tj = 25 Степен кога) :
Влезна Моќност : 12-24 V DC напојување
Излегувајќи работи окно : 1200 пулсира / 360 °
Диск : 2 фаза 3А диск.
Тежина : околу 10 KG.
Објектот единици и слики
Производ Прима Известувањето ќе испрати парцели од најдобрите експрес испорака компании во безбедноста, DHL, ТНТ, UPS-от,
Проверка на стоката во парцели OK (ок) пред потпишување, ако постои штета, ве Молиме прашајте го изразат испорака компанија да обезбеди Штета Сертификат
Ако Купувачот ни испратите Штета сертификат, ќе им понуди бесплатен замена на делови за скршени делови. Или ние ќе наплаќаат некои надоместоци за по-продажбата
Се Надеваме дека купувачите ќе разбере.
1.Ве молиме прочитајте ги внимателно сите политики пред да направите нарачка
2.Ве молиме не го стави на ред кој не сте намера да го купат
3.Ние ќе ви ја испратиме стоката преку најдобри Изразат според вашата локација(DHL/ USP/ФЕДЕКС/ТНТ..) ќе склопот на превозот метод е само за референца, се надевам, ќе може да се разбере
4.За ДАНОК на руската customerswe ќе ја испрати од Ruston(посебна линија за да Русија без данок). Вие треба да ги собереш на машина со себе .Ако не сакате да го земам можете да побарате на Изразат да се испрати до вас(во овој случај)треба да се обрне малку превозот цена, ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете кој град сте во кога ќе се направи ред.
Забелешка
За бесплатен превозот на производи
1 не го вклучува адреса припаѓаат на клиентите во оддалечените области купувачи носат дополнителни курирска компанија во оддалечените области испорака такса.
2 не се вклучуваат адреси припаѓаат на приватни станбени клиенти купувачи носат дополнителни курирска компанија приватни станбени испорака такси.

Основни характеристики

Състояние:
НОВО
Номер На Модела:
-
CNC или не:
Нормален

Избор на клиенти