Категории

.

Категории

.

3 бр. / пакет от 76 мм спад призми кристален полилей със стъклени висулки Bauhinia Clear Осветление лампа висящи детайли начало баня автомобилен интериор

3 бр. / пакет от 76 мм спад призми кристален полилей със стъклени висулки Bauhinia Clear Осветление лампа висящи детайли начало баня автомобилен интериор

BGN 28.30

Наличност
Налично


Име : 3 еез/торба 76mm Капка Призми Кристал Лустерот Стакло Приврзоци Bauhinia
Јасно Осветлување Светилка Виси Делови Дома Бања Автомобил Оркестарот.
Големина на : 2.1*1.1*3во.
N.W. : 111 g/еез .
Meterial : K9 Кристал.
Пакет : 3 еез/торба .
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци.
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Основни характеристики

Номер На Модела:
HD130211DE-4
търговска марка:
Гиалин И Дора
Материал:
Crystal k9
Състояние:
чисто нов
Размер:
2.1*1.1*3in
Ню Йорк.:
111 грама
Опаковката Съдържа:
3 бр. / чанта
КОД:
HD130211DE-4
Използването на:
Полилей Със Стъклени Кристали Лампа Призми Детайли Висящи Висулки Призми
Използване.:
Детайли Полилеи Призми Светлинното Кълбо Ловец На Слънцето Фасетиран
Използването на,:
кристални капки за полилея фън шуй Wedding&Home Decoration Декор

Избор на клиенти