Категории

.

Категории

.

Clear Shell Beauty висящи висулки за полилеи лампа 5 бр./чанта фестивал за Хелоуин декор подарочное прозорец, интериор за спални и аксесоари

Clear Shell Beauty висящи висулки за полилеи лампа 5 бр./чанта фестивал за Хелоуин декор подарочное прозорец, интериор за спални и аксесоари

BGN 21.58

Наличност
Налично


Име : Јасно Школка Убавина Виси Приврзоци За Лустерот Светилка 5 компјутери/торба Фестивал
Ноќта На Вештерките Оркестарот Подарок Прозорецот На Спалната Соба Оркестарот Додатоци.
Големина на : 1.9*0.8*2.5 во.
N.W. : 52 g/еез .
Meterial : K9 Кристал.
Пакет : 5 компјутери/торба .
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.

Основни характеристики

търговска марка:
Гиалин И Дора
Номер На Модела:
HD140231DE
Материал:
Crystal k9
Състояние:
чисто нов
Размер:
1.9*0.8*2.5in
Ню Йорк.:
52 грама
Опаковката Съдържа:
5 бр./чанта
Фестивални Аксесоари:
Хелоуин, Коледа, Нова Година Декор На Аксесоари За Подарък
Използването на:
Фестивал Декор Подарък Полилей Лампа Кристал Виси Медальон

Избор на клиенти