Категории

.

Категории

.

16-инчов Mochila Infantil Герой Батман раница детски училищни чанти деца 3D ортопедичен детска раница за момчета тийнейджъри

16-инчов Mochila Infantil Герой Батман раница детски училищни чанти деца 3D ортопедичен детска раница за момчета тийнейджъри

BGN 36.78

Наличност
Налично


2016 година Одмаздници Капетан Америка Iron Man Училиште Кеси Mochila 3 D Цртан филм Ортопедски Деца Ранец За Момчиња Тинејџери Состојба : НОВА
Карактер : На Avengers Капетан Америка Iron Man Spider-man Hulk Тор,Бетмен Материјал : Полиестер,Најлон Пакет : 1 Pcs
Ние добредојдовте на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за трговија на големо цена.
Пакет ќе брод надвор од 2 работни дена по плаќање јасно.
Ние во собата Економија меѓународна шпедиција како основна превозот.
обично тоа треба цела 14-25 работни дена да НИ/СА/велика БРИТАНИЈА/AU/ Јужна Азија . 15-30 работни дена да го Други европските земји.
Понекогаш тоа ќе биде мало задоцнување, поради cu stoms инспекција, Лошите Временски услови или некои неконтролирани фактори.

Основни характеристики

търговска марка:
Минава тигър
Основен Материал:
Найлон
Вид На Модела:
Карикатура
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тип:
РАНИЦА
Пол:
Унисекс
Състав На Материала:
Полиестер, Найлон
Номер На Модела:
Друго
Височина На Продукта:
42cm
Дължина На Продукта:
29cm
Тегло На Продукта:
0.5kg
Широчина На Елемента:
16cm
Тип Елемент:
Ученически Чанти
Символ И:
Отмъстителите Капитан Америка Iron Man, Spider-Man Хълк Тор, Батман

Избор на клиенти