Категории

.

Категории

.

Creativesugar Lady кристал пискюл каишка на щиколотке розови обувки на висок ток с отворени пръсти на платформа сватба сватба, абитуриентски бал quinceanera

Creativesugar Lady кристал пискюл каишка на щиколотке розови обувки на висок ток с отворени пръсти на платформа сватба сватба, абитуриентски бал quinceanera

BGN 69.60

Наличност
Налично


Горниот материјал : Сатен
Единствена материјал : Гума
Пета висина : 11cm со 1.2 см платформа
Процесот време : 7 дена
Големината е НИ жена обувка, ако сте од САД или Канада , ве молиме изберете ја вашата дневна обувка, ако сте од други Земји, ве молиме проверете на "големината информации" за да изберете вистинската големина, можете исто така да ја напушти белешки за вашиот Европската обувка или други обувка за нашата референца, овие информации ќе корисно за нас да се направи на правото големина за вас
Други Предмети што може да се допаѓа
Нашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина . ако сте од САД или Канада , ве молиме проверете ја големината на табелата пред да изберете големина

Основни характеристики

Обувки Размер:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Номер На Модела:
6041-04Л
Подкладочный Материал:
PU
Елемент На Модата:
Каишка За Щиколотке
Форма На Носа:
Pip-Чорап
Случай:
Сватба
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
Елегантен
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Височина На Платформата:
0-3см
Горния Материал:
Атлас
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Материал Стелки:
PU
С Платформи:
ДА
търговска марка:
Креативни хора-Алтапресс
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип Помпа:
Каишка За Щиколотке
Сезон:
Пролет / Есен
Петата Височина:
11см

Избор на клиенти