Категории

.

Категории

.

Най-новият гранат от Стивън Universe Costume adult спандекс хелоуин cosplay show zentai suite for female/girl/women hot sale

Най-новият гранат от Стивън Universe Costume adult спандекс хелоуин cosplay show zentai suite for female/girl/women hot sale

BGN 106.56

Наличност
Налично


1. Додадете чевли
Сега ние може да се направи чевли прилог на тужбата,тогаш само може да носат костим за надвор. Ако ви требаат, може да се отвори овој линк за да изберете број на опција ($ 20), ќе ви помогнат дури и чевли во костим;
Гранат е лидер на Кристално Камења во Стивен Универзумот. Таа е една од главните женски протагонисти. Овој костим е врз основа на дизајн на Гранат, се одликува со дизајн на предниот дел. Овој костим е нов обичај стил во 2014 година, има голема ѕвезда моделот на предната и задната страна. Еден од нозете и делови на оружје се црвена боја. На патент е на задната страна од половината на вратот. вие ќе добиете во костим исто како слика,патент е на задната страна,можете да го носат тоа многу лесно.
Ткаенини
Lycra : Тоа е доволно еластична со малку сјајна,тоа може да се перат само со студена вода за железо не може да биде премногу топло време и мора да биде краток
Големина
Без разлика дали ќе изберете стандардна големина или ни даде сопствен мерења, секој нашите zentai е лично прилагодена ,
Тоа трае околу 3-5 работни дена.
Совети :
ние сме фабриката,па ние може да обезбеди евтина цена, но ние и ветуваме на најголем квалитет.ако сакате
целата продажба ве молиме испратената порака (боја&големина на&количество) за нас.
ние сме професијата суперхерој фабрика,ние почнуваме да се направи овој производ на 2004 година.
па може да се bealive имаме голема вештина,а ние може да се контрола на трошоците за производство на најниската
и процесот на времето ќе бидам многу краток.нормално е 3-5 дена.
секоја година ние, исто така, ќе се направи некој нов стил zentai костим.
ако ви се веледрогерија или Agenter ќе се попогодни од нас.
Ние ќе испрати нарачка во рок од 3 работни дена по уплатата примена.
Бесплатен Превозот со авион Mail на Светот,време на испорака треба 1430 дена.
EMS изразуваат само треба7 10 дена.
DHL express само треба 37 дена.
Ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за да го изберете стандардна големина или стави во вашите детални мерења.

Основни характеристики

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Източник:
Друго
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Кино и телевизия
Материал:
Ликра
Номер На Модела:
XS-XXXL
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Компоненти:
Тела И Тела
Компоненти:
Зентай Костюм
Герои:
Гранат От Стивън
Име:
Гранат от костюма на Стивън
Плат:
Ликра / Ликра
Цвят:
Черно & Червено & Pink & Праскова
Стил:
цялото тяло
Воспользуйся:
костюм за Хелоуин
is_customized:
Yes

Избор на клиенти