Категории

.

Категории

.

Нов мак от Dream works тролове филм Хелоуин cosply костюм талисман на карнавалните костюми за възрастни размер Безплатна доставка

Нов мак от Dream works тролове филм Хелоуин cosply костюм талисман на карнавалните костюми за възрастни размер Безплатна доставка

BGN 206.40

Наличност
Налично


Употреба на маскота костим
-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете.Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
големина
Оригиналниот материјал :
Употребата на странски пена мувла (исто така познат како високо-квалитетни пластични);
Прецизност мувла гравирање, квалитетот и брзината на достава се загарантирани.
Карактеристики :
Мала тежина, да носат удобни, дише, јасна слика;
Отпорен на дожд, се игра и судири може да се користи за подолг период на време;
Таа е наменета за надворешна трговија ретко се жалат;
Облека квалитетот е многу погоден за надворешна трговија; во исто време да се осигура дека нема штета може да биде донесено.
Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. 4.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Специална Употреба:
Костюми
търговска марка:
TTANGBO
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
008
Материал:
Памук
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Компоненти:
Тела И Тела
Герои:
бухал
Пол:
Унисекс

Избор на клиенти