Категории

.

Категории

.

Възрастен Ученичка Костюм За Хелоуин Възрастен Cosplay Рокля На Карнавалните Костюми За Парти 6015

Възрастен Ученичка Костюм За Хелоуин Възрастен Cosplay Рокля На Карнавалните Костюми За Парти 6015

BGN 25.58

Наличност
Налично


Големина
една големина ( 48 НАС ) .
Боја
како слика .
Пакување
Секој во polybag
Вклучуваат
Еден секси врвот ,мини здолниште .
Минимална Количина
1 објект
Цел
ОЕМ & ODM се прифатени
Рок На Плаќање
Обработка На Време
3 дена по приемот на плаќање
Испорака
Кина Пост Воздух Парцела , Хонг Конг Регистрирани Воздух Парцела, Хонг Конг Брзина Пост
Пазарот
Во светот Време на Испорака 8-30 работни дена по приемот на плаќање Dropshipping Dropshipping купувачи,ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата нарачка или ни е-мејл .
Експрес Испорака
Ако пратката е преку DHL, EMS, ТНТ, Aramex, купувачите треба да додадете дополнителни такси за услуга. Кога продавница повеќе од 20 предмети, ние ги користиме ЕМС или DHL .
Услуги на клиентите Ние гарантира дека сите производи се со висок-вредност на стоката преку внимателно одбрани. Луѓе кои сака да им даде на Неутрална Реакција, сака да се каже "повеќе или помалку иста, во целина" и не се навикнати да прават Позитивни Повратни информации, ве молиме контактирајте со нас во приоритет, така што можеме да го реши тоа.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да се направи.

Основни характеристики

Размер:
One Size
Специална Употреба:
Костюми
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
6015
Тема:
Кариера

Избор на клиенти