Категории

.

Категории

.

Гумена латексова дълго яке с дебелина 0,6 мм латексово Мъжки предното палто

Гумена латексова дълго яке с дебелина 0,6 мм латексово Мъжки предното палто

BGN 326.00 BGN 365.90

Наличност
Налично


С Е П
П : Дали вашиот латекс облека се направени од природен латекс или друг сјајна ткаенина
A : Ние може да обезбеди материјалот е 100% природен латекс; достигна медицинскиот ниво, тоа не е сјајна ткаенина.
П : Дали овие латекс облека направени во вашата фабрика истата сјајна како на сликата покажува?
A : латекс по себе не е сјајна, тоа само како балон. Сјајна латекс облека на слика воопшто се обложени со лесното масло само за убави (Ако у треба полски,ние ќе ја додадете екстра)
П : Колку време е потребно за да добијат производ јас цел?
A : Тоа нормално трае 6-8 работни дена за да се прилагоди на стандардот sizeand 10-25 работни дена (Пост воздух mail)да ја испорача на облека за вас. Севкупно, тоа трае 18-35 работни дена за да можете да ја примите вашата облека. имаме посебен брза услуга каде за дополнителна такса ние може да се даде приоритет на вашата цел, U може да изберете локација за подигнување или ПРОЗОРЦИ брза испорака начин 3-7days достигна
П : јас Треба да се платат давачки?
А : ве Молиме да се спомене : нашата цена не вклучувајќи било увоз доход,plz проверете ur локалната политика и да го оставите порака кога у нарачување околу тоа колку и што е името треба да се пријават на фактура
Нормално кина пост нема потреба данок,(ние само пишуваат 5-20$ кога бродот преку Кина пост воздух mail ) DHL /UPS/EMS потреба од дополнителен данок. П : Дали пакетот ќе споменати Латекс фетиш објект? A : Воопшто не!Ние Целосно запечатени пакувања,и напишете normall маска,да се облекува,облека, ект!! П : Како Можам Да Се Избере Трим Боја? A : Како функција ограничени ,ние само може да изберете една боја ,па кога ќе ги нарачате ве молиме оставете порака за вашата трим боја Големина на Табелата Направи За Мерење не ни даде вашата намали големината.

Основни характеристики

Цвят:
Черно, Синьо, Лилаво, Червено, Бяло, Жълто, Прозрачно
Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Специална Употреба:
Костюми
Тема:
Кариера
Непристойная Снимка:
No
Материал:
Латекс
Номер На Модела:
РБ-C024
Секси Суггестивный:
No
Дебелина на:
0,6 мм

Избор на клиенти