Категории

.

Категории

.

Надуваем костюм за Хелоуин за възрастни взриви личен треньор смешен костюм надуваем страна на карнавалните костюми, мазнини запази-fit човек

Надуваем костюм за Хелоуин за възрастни взриви личен треньор смешен костюм надуваем страна на карнавалните костюми, мазнини запази-fit човек

BGN 38.00 BGN 38.21

Наличност
Налично

Гумени ноќта на Вештерките Костим За Возрасни кренат Личен Тренер смешни костим гумени партија фенси облека масти се задржи се вклопуваат човек Опис Ако сте во потрага за голем роденденски подарок или фенси облека облека, тогаш не гледам понатаму. Нашите гумени костим изгледа фантастично и е совршена за партиите и облекување! Оваа гумени костим ќе го направи вашето дете во повеќето страшни и со батерија пакет кој може да се задржи надуени до седум часа, ќе има доволно време за забава и игри. Заборавајте лист духови и комедија перики, ако навистина сакате да го украде шоуто во фенси облека или роденден, тогаш овој костим е начин да се оди. Едноставно чекор внатре во костим, приложете ја батеријата се спакуваат и да се сврти на фан. Откако јажето нагоре, костим се надувува за неколку секунди. Карактеристики : Оваа ставка е Сосема НОВ и никогаш не се користи. Бара 4*АА батерии (не се вклучени) Батериите да траат и по неколку часа Целосно оптоварен по 60 секунди Рака мие ладно и линија сува Превозот : На производот ќе биде предаден од страна на (Продавачот за Испорака Метод, e-пакет, EMS, DHL)со следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. (Времето за испорака зависи од сопствени грешки, Локација и Земја). Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни характеристики

Размер:
One Size
Специална Употреба:
Костюми
Компоненти:
Надуваема Облекло
търговска марка:
TTANGBO
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
007
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Материал:
pu
Герои:
Мастни

Избор на клиенти