Категории

.

Категории

.

Надуваем костюм за Хелоуин за възрастни и деца унисекс кафяв Надуваем костюм Каубой бик на маскарадните костюми за жени талисмани

Надуваем костюм за Хелоуин за възрастни и деца унисекс кафяв Надуваем костюм Каубой бик на маскарадните костюми за жени талисмани

BGN 40.00

Наличност
Налично

Гумени ноќта на Вештерките Костим За Возрасни Деца Унисекс Браун Гумени Костим Каубој Бул Фенси Облека Костими за Жените маскоти дете големина : 100-130cm ( за деца околу 40 до 50 инчи)
Возрасни големина : 150-200cm (за возрасни околу 60 78 инчи) Опис Ако сте во потрага за голем роденденски подарок или фенси облека облека, тогаш не гледам понатаму. Нашите гумени костим изгледа фантастично и е совршена за партиите и облекување! Оваа гумени костим ќе го направи вашето дете во повеќето страшни и со батерија пакет кој може да се задржи надуени до седум часа, ќе има доволно време за забава и игри. Заборавајте лист духови и комедија перики, ако навистина сакате да го украде шоуто во фенси облека или роденден, тогаш овој костим е начин да се оди. Едноставно чекор внатре во костим, приложете ја батеријата се спакуваат и да се сврти на фан. Откако јажето нагоре, костим се надувува за неколку секунди. Карактеристики : Оваа ставка е Сосема НОВ и никогаш не се користи. Бара 4*АА батерии (не се вклучени) Батериите да траат и по неколку часа Целосно оптоварен по 60 секунди Рака мие ладно и линија сува Превозот : На производот ќе биде предаден од страна на (Продавачот за Испорака Метод, e-пакет, EMS, DHL)со следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. (Времето за испорака зависи од сопствени грешки, Локација и Земја).

Основни характеристики

Размер:
One Size
Специална Употреба:
Костюми
Компоненти:
Надуваема Облекло
търговска марка:
TTANGBO
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
007
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
крава
Материал:
pu

Избор на клиенти