Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка ! Секси жени латекс бельо гумени гащи горещи продажба

Безплатна доставка ! Секси жени латекс бельо гумени гащи горещи продажба

BGN 44.00 BGN 48.00

Наличност
Налично


Секси латекс долна облека
Залепени рачно изработени од 100% чист латекс. Тоа е специјално дизајнирана да се повлече-да-во и притисни-што-да се спроведе во сите вистинските места. Дебелината на 0.40 mm(0.016 инчи) е оптимално за двете флексибилност и endurability. Носени на телото (или не се применуваат директно со слика) има тенденција да се биде на кожата тесни, за производство на "втора кожа" ефект
Карактеристики
-Најдобар квалитет околу 100% задоволство гаранција!
-0.40 мм дебел—високо ниво на флексибилност (0.3 mm,0.6 mm,0.8 mm и 1mm се исто така достапни)
-Сите големини се на располагање. Прилагодувањето е многу добредојдена
-MOQ е 1pc за секој објект, олово време е во рок од 10-20 дена.
Сопствени направени боја, pls. изберете од нашите боја шема како што е подолу :
Носење
Во принцип латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант. Постојат 3 главни методи на подготовка на латекс catsuit за носење. (1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума.
(2) Употребата на силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.
(3) третиот метод на намалување или елиминирање на високо триење на латекс кога облекување е да chlorinate гума.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced.

Основни характеристики

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Стил:
Иновация
Пол:
Жени
търговска марка:
Ларпгеары
Вид На Талията:
Нисък
Материал:
Латекс
Материал:
100% чист латекс
Дебелина на:
0,4 мм
Цвят:
Всяка цветова схема
Обработка:
100% клееная ръчна работа
Is_customized ?:
да, това ще отнеме повече от 20 дни

Избор на клиенти