Категории

.

Категории

.

Плюс размер жени секси бельо еротично пижама, нощница, пижама червено дантела V образно деколте нощница секси дълга рокля нощница бельо

Плюс размер жени секси бельо еротично пижама, нощница, пижама червено дантела V образно деколте нощница секси дълга рокля нощница бельо

BGN 20.00 BGN 22.38

Наличност
Налично


Добредојдовте во мојата продавница
Среќен Шопинг!!!
Повеќе квантитет,Повеќе попуст!!!
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Жешка секси, Дива ,многу удобно.
Ултра заводлива око-фаќање на собата.
Совршен за специјални вечери.
Стил : Секси долна облека
Материјал : Чипка, мека на допир ќе кожата
Големина : S/ M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL/5 XL/6 XL
Пакет Се Вклучени :
1 x Nightdress
1 x G-string

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Детска Кукла
Специална Употреба:
Екзотична Облекло
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
YM7800
Украса:
Дантела
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Дантела
ntimates & Sleep Size (женски):
S/M/L / XL / XXL/XXXL / XXXXL/5XL/6XL
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Възрастова Група:
Възрастни
Доставка:
Безплатна доставка, спад на кораба
Нашето Предимство:
Продажба На Фабрика, Благородна

Избор на клиенти