Категории

.

Категории

.

2017 Yazole Brand Luxury Women Ръчен Часовник Montre Femme Mujer Relogio Feminino Ежедневна Мода Дамски Кожени Кварцов Часовник

2017 Yazole Brand Luxury Women Ръчен Часовник Montre Femme Mujer Relogio Feminino Ежедневна Мода Дамски Кожени Кварцов Часовник

BGN 8.00 BGN 9.39

Наличност
Налично


Опис :
Види стил : Мода корејски неколку часовници
Види Материјал : стакло авион dial
Dial Димензии : дијаметар : dial 3.8 CM, дебелината 0.92 CM
Рака димензии : ширина од околу 2,2 СМ, должина од околу 22 CM за
Види тежина : Единица тежина 30g
Види Карактеристики : случајни плима модели на машки и женски неколку рачни часовници , исклучителна елеганција . Мека рака сјајна текстура, удобен за носење.
За публиката : дами , диви став стил
Пакетот вклучува :
види x 1
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.

Основни характеристики

търговска марка:
ЯЗОЛЬ
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
9мм
Тип Обков:
Обтегач
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Диаметър На Циферблата:
38мм
Широчина На Лентата:
22мм
Номер На Модела:
345
Характеристика:
Удароустойчив
Стил:
Лукс
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Дължината На Лентата:
22cm
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Елемент:
Ръчен часовник
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Избор на клиенти