Категории

.

Категории

.

Смешно Череп Ботуши За Жени, Черни Ботуши До Коляното Дебел Ток Високи Токчета Есен Зима Ботуши Дамски Обувки Светкавица Ботуши За Езда

Смешно Череп Ботуши За Жени, Черни Ботуши До Коляното Дебел Ток Високи Токчета Есен Зима Ботуши Дамски Обувки Светкавица Ботуши За Езда

BGN 48.00 BGN 52.61

Наличност
Налично


Профил На Компанијата
Нашата компанија е главно ангажирани во ноќен клуб клуб чевли, фаза чевли, писта чевли, секси свадба чевли, со полно работно време услуга секси модерна девојка, познати личности, и модели.
Производите на компанијата дизајн роман, се задржи чекор со трендот на времето до високо-квалитетни производи и услуги за да се исполнат голем број на секси дами,
Јас верувам почитувани убавина, се стави на нашата продавница за чевли, ќе направи да блесне, како и разни прилики фокусот !
Совети : ве Молиме внимателно да се измери метри должина и нога ширина, со цел да го изберете соодветна големина. Ви благодариме!
(1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)
Дебела Пета Коленото Високи Чизми Жените Круг Пети Црна Висока Пета Чевли Жена Чевли за ноќта на Вештерките Черепот Мека Стадото Зимски Чизми Голема Големина 43 Горниот материјал : Стадото Outsole материјал : Гумена обвивка материјал : Краток кадифен Insole материјал : Стп Шаблон тип : Цврсти Затворање тип : Патент Пета тип : Дебела пета , Hoof Потпетици ,6.5 см Платформа : 1 cm во Окното : 33 cm Сезона : Есен зима Боја : Црна Димензии : 34-43 ЕВРА Функција : Мека , се задржи топло , дебели пета , коленото високи чизми ,Скелет на главата декорација
Ве молиме да се осигурате дека примачот, адреса, телефон, поштенски код е точен, за да ви овозможи да брзо и точно да ја прими стоката
Различни чевли за различни вас
За разлика боја
Ако се двоумите за слика ќе покажеме, ни прашуваат за реалната слика. Моделот покажува разликата со вистински.
За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД / ЕУ големини.

Основни характеристики

Обувки Размер:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Елемент На Модата:
Метално Покритие
търговска марка:
DiJiGirls
Вид На Обувката:
Конна Езда, Конен Спорт
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал На Вала:
Стадо
Височина На Платформата:
0-3см
Подкладочный Материал:
Кратък Плюш
Вид На Шипове:
Токчета Копита
Материал Стелки:
PU
Номер На Модела:
5313-17
С Платформи:
ДА
is_handmade:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Тип На Затваряне:
Цип
Горния Материал:
Стадо
Сезон:
Пролет / Есен
Височина На Обувката:
До Коляното
Цвят:
Черен
Европейски размер:
34-43
вал:
33 cm
Ток:
6,5 см
Пол:
Жени
Украса:
чар
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Кожен Стил:
Нубуковая Кожа
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Процес:
Лигав

Избор на клиенти