Категории

.

Категории

.

Cody Steel къси чорапи ежедневни дамски модни карикатура на жена летни чорапи сладък бонбони женски цвят чорапи-5 чифта/лот

Cody Steel къси чорапи ежедневни дамски модни карикатура на жена летни чорапи сладък бонбони женски цвят чорапи-5 чифта/лот

BGN 8.00 BGN 8.56

Наличност
Налично

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Номер На Модела:
АА6095
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук
търговска марка:
КОУДИ СТИЙЛ
Дължина На Продукта:
18cm--25cm
Цвят:
пъстри
Материал:
Памук
Сезон:
Лято, Пролет И Есен
За 1 лот:
=5 двойки
Размер:
EUR
Качества 1:
Чорапи За Ежедневни Дамски
Атрибути на 2:
Дамски Летни Чорапи
Атрибути на 3:
Дамски Цветни Чорапи

Избор на клиенти