Категории

.

Категории

.

Коуди стомана, Дамски чорапи ежедневни ядрото игла вълнени чорапи дамски модни топло сгущает марка Дамски чорапи зима 3 чифта / лот

Коуди стомана, Дамски чорапи ежедневни ядрото игла вълнени чорапи дамски модни топло сгущает марка Дамски чорапи зима 3 чифта / лот

BGN 11.00 BGN 11.36

Наличност
Налично

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=3 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
АА6001
Материал:
Памук, Вълна, Полиестер
търговска марка:
КОУДИ СТИЙЛ
Дължина На Продукта:
18cm--25cm
Цвят:
Цветни Чорапи ( 5 Цвята )
Материал:
Вълна, Памук, Полиестер
Сезон:
Зима, Пролет И Лято
За 1 лот:
=3 чифта
Модел:
Плътен Цвят
Съотношението Материали:
70%Вълна, 20%Памук,10%Полиестер
Размер:
EUR
Стил-1:
Дамски чорапи за всеки ден
Стил-2:
Вълнени Чорапи Дамска Мода
Стил-3:
Марка Дамски Чорапи Winte

Избор на клиенти