Категории

.

Категории

.

Cody Steel Summer Woman Short Чорапи Fashion Solid Color Women памучни чорапи All-Match Чорапи For Female 5 двойки/лот

Cody Steel Summer Woman Short Чорапи Fashion Solid Color Women памучни чорапи All-Match Чорапи For Female 5 двойки/лот

BGN 8.00 BGN 8.56

Наличност
Налично

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Акрил, Памук, Полиестер
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
търговска марка:
КОУДИ СТИЙЛ
Номер На Модела:
АА6101
Дължина На Продукта:
18cm--25cm
Цвят:
Цветни Чорапи (5 Цвята)
Материал:
Памук, Полиестер, Акрил
Сезон:
Лято, Пролет И Есен
За 1 лот:
=5 двойки
Модел:
Плътен Цвят
Размер:
EUR
Съотношението Материали:
70%Памук,20%Полиестер,10%Акрил
Стил-1:
Годишна Жена Къси Чорапи
Стил-2:
Дамски Памучни Чорапи
Стил-3:
Дамски Чорапи

Избор на клиенти