Категории

.

Категории

.

Модни дамски сладко момиче есен над коляното чорапи, бедрата високи чорапи на дребно / Едро 6DNL

Модни дамски сладко момиче есен над коляното чорапи, бедрата високи чорапи на дребно / Едро 6DNL

BGN 3.00 BGN 4.35

Наличност
Налично


11015 нов производ Мода Жените Симпатична Девојка Есен во Текот На Коленото Чорапи Бедрото Високи Порибување Карактеристики : Нова без ознаки Боја : како што е прикажано од страна на фотографии (Вистинска боја може да биде малку различни од акции фотографии поради екран рефлексија) Материјал : памук мешавини Стил : СЛУЧАЈНИ САМО Една големина (НЕ се ВКЛОПУВА СИТЕ) Должина : 70cm/27.3"

Основни характеристики

Дължина На Продукта:
70 cm
Номер На Модела:
33320
Материал:
Коприна
Вид На Модела:
Твърд
Тип Елемент:
Чорапи
Пол:
Жени
Дебелина на:
Стандарт

Избор на клиенти