Категории

.

Категории

.

Дамски зимни възли на една кука възли безногие бедрото високи ботуши гамаши 6DLC

Дамски зимни възли на една кука възли безногие бедрото високи ботуши гамаши 6DLC

BGN 7.00 BGN 9.54

Наличност
Налично


11015 нов производ 2015 Жените Зима Плетени Капчиња Footless Бедрото Висока Нога Подигнете Warmers
Оваа комбинација на плетени нога warmers бедрото високи чорапи се изработуваат од акрилик со јаже слика стил, кои се одличен избор за мода жените да се задржи топло во зима.
Стил : Подигање Warmers
Материјал : Акрилик
Пол : Жените
Големина Тип : Една Големина (Погоден за повеќето возрасни)
Должина : 60cm/23.62" (Прибл.)
Карактеристики : Јаже Фигура, Плетени Капчиња, Footless, Нога Warmers, Бедрото Високи Чорапи, Акрилик Материјал.
Пакет Се Вклучени :
1 Пар На Бедрото Високи Чорапи

Основни характеристики

търговска марка:
SANWOOD
Материал:
Памук
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
33628
Дължина На Продукта:
OEM
Тип Елемент:
Гамаши
Пол:
Жени

Избор на клиенти