Категории

.

Категории

.

Корейски карикатура коляното чорапи против приплъзване baby boy момиче детската крак е по-топъл деца детски чорапи от памук деца meia момичета момчета

Корейски карикатура коляното чорапи против приплъзване baby boy момиче детската крак е по-топъл деца детски чорапи от памук деца meia момичета момчета

BGN 6.00 BGN 6.38

Наличност
Налично


2016 година анти лизга цртан филм животинско коленото високи чорапи момчиња девојчиња 1998
бои : 6 шема покажува како
големина : s, m одговара 0-2y 2-4y
Испорака
Она што цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Основни характеристики

Размер:
S for 0 to 2y, M for 2 to 4y
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Чорап
Вид На Модела:
Домашни любимци
Пол:
Унисекс
Материал:
Памук
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
1998
нови лук момичета коляното чорапи:
плътен цвят лук възел красиви чорапи
цвят:
тъмно син, бял

Избор на клиенти