Категории

.

Категории

.

Газов бойлер споделя горната пластмасова чиния с диаметър 38 мм

Газов бойлер споделя горната пластмасова чиния с диаметър 38 мм

BGN 12.78

Наличност
Налично


Гас бојлер делови врвот пластична плоча 38mm дијаметар
ако ви е потребна 32-милиметри дијаметар,ве молиме забелешка во ред

Основни характеристики

Тип:
На Части Газов Нагревател

Избор на клиенти