Категории

.

Категории

.

Спорт на открито преносим Arm Bag чанта за носене Калъф за iPhone 6s 7 8 plus Samsung Galaxy S8 S9 plus бягане колоездене телефон ръкав превръзка на ръката

Спорт на открито преносим Arm Bag чанта за носене Калъф за iPhone 6s 7 8 plus Samsung Galaxy S8 S9 plus бягане колоездене телефон ръкав превръзка на ръката

BGN 9.00 BGN 11.18

Наличност
Налично


Спортот на Отворено Преносни Рака Торба Торбичка Случај За i Phone 6s 7 8 плус Samsung Галакси S8 S9 плус Трчање, Велосипедизам телефон Ракав Рака бенд Функција : - Што е направена од мека најлон и памук. - Добар партнер за трчање,велосипедизам, пешачење, планинарење, монтажа и шетање,држете клучот,мали пари,кредитни картички и други мали предмети. - Прилагодлив мека гума за џвакање кои се вклопуваат за различни горниот рака обемот од 8.2" да 14.9". - Две seperated кеси,Една торба е за да се видиме,другите торбичка е за повикување и други лични мал број вработени. - Безбедно и ефикасно решение за превоз на вашиот уред/слушате музика додека вежбате. - Обезбедуваат одлична заштита за време на спорт, како што се трчање, велосипедизам, џогирање, одење, работат надвор итн. Големина на : 180mm*55мм*90mm - Компатибилен со повеќето мобилни телефони кој екранот помалку од 6 инчи за Apple iphone 6 плус/6s плус/ 7plus /8plus за Samsung Galaxy Note Серија на мобилни телефони Пакетот вклучува : 1pcs* armband случај На објектот со р etail торба Напомена : телефонот не е вклучен
Превозот И Испорака :
- Ние снабдување со светот превозот, освен APO/FPO/DPO Адреси.
- Бесплатен превозот предмети се испраќаат од Кина иако КИНА ПОСТ Воздухопловната, тоа ќе пристигне во рок од 15 до 30 работни дена за повеќето земји
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други услови, понекогаш тоа може да трае до 35 до 45 работни дена за далечинско земји.
- Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме контактирајте со нас! (DHL/UPS/ФЕДЕКС /EMS се достапни)
Плаќање :
- Ние прифаќаме Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Основни характеристики

Материал:
Платно
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 6s, iPhone Plus 6, 7 iPhone, iPhone 5s, iPhone5c, iPhone plus 6s, iPhone 5, iPhone 6, iPhone SE, iPhone, 7 Plus
Функция:
С джоб за карти, устойчив на мръсотия
търговска марка:
GARBOOJOY
Дизайн:
Спортен, Геометричен
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Тип:
Чанта
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел № 1:
За SONY Z1 Z2 Z3 HTC ONE LG G3 G4 G5
Съвместима модел № 2:
За iPhone SE 6 6s plus и 7 plus
Съвместима модел № 3:
За Huawei G7 G8 p7 P8 P9 lite mates mate 8 Mate8
Съвместима модел № 4:
за Samsung Galaxy S5, S6, S7, S7 EDGE, S6 EDGE, S6 EDGE PLUS s8 S8 plus
Съвместима модел № 5:
За ASUS zenfone 5 zonfone 2 laser selfie max
Съвместима модел # 6:
за xiaomi mi 4 mi5 redmi note3 note2
Съвместима модел no. 7:
за LG G2 G3 G4 G5 G3S g4c чанти за чалми
Съвместима модел no. 8:
за HUAWEI NOVA Hero plus 6 7 8 5X 5A 5C 3X
Съвместима модел # 9:
за Samsung Galaxy A3 2016, A5 2016 ,J3 2016, J5 2016, J7 2016
Цвят:
Черно/Синьо/Червено/Розово/Лилаво/Зелено

Избор на клиенти