Категории

.

Категории

.

R-JUST i7 Amria Series Aluminum Metal Carbon Firber калъф за телефон iPhone 7 7 plus устойчив на удари калъф защитно поставка Shell skin

R-JUST i7 Amria Series Aluminum Metal Carbon Firber калъф за телефон iPhone 7 7 plus устойчив на удари калъф защитно поставка Shell skin

BGN 30.00 BGN 31.84

Наличност
Налично

R-САМО i7 Amria Серија Метал Алуминиум Јаглерод Firber Телефон Случај За i Phone 7 7 плус Shockproof Случај Заштитна стојат Школка на кожата
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Продажба на Точки >>> Совршено се вклопува за вашите уреди лесно да се преземе ,многу тенка , навистина светлина . Избор и користење на топ-ниво materal, Крајот се намали effrect на сигналот. СтилотЛуксузни & Гроздобер & Fashion & Трајни . Зошто да изберете НИ >>> Бесплатен превозот преку e Packet и Кина Пост Воздух Mail Веднаш испорака Во 24-72 часа во работни дена Клиент Servicer го Реши вашиот проблем навремено. Дали дизајни според клиенти барања Ние обезбедуваме : најдобар квалитет за вас .
Капка брод поддршка !! Голема Цел,Голем Попуст,ве Молиме да бидат слободни да контакт .
Над 2 парчиња е prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст .
Производ Show (Прикажи) >>

Основни характеристики

Съвместима модел на iPhone:
iPhone 7 Plus, iPhone 7
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Размер:
5.5''
Функция:
Антидетонационная, Грязеустойчивая, сверхпрочная защита
търговска марка:
Р-ПРОСТО
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Тип:
Монтирани Случай
Дизайн:
Спортен, Метален
Пълна защита на тялото за iphone 7:
Пълна защита на тялото за iphone 7 Plus
Тип:
Случай

Избор на клиенти