Категории

.

Категории

.

Луксозен Блясък на Кристал Diamond калъф за телефон iPhone X 5 5s 5c 6 6s plus 7 8 plus кожен портфейл флип-надолу на кутията

Луксозен Блясък на Кристал Diamond калъф за телефон iPhone X 5 5s 5c 6 6s plus 7 8 plus кожен портфейл флип-надолу на кутията

BGN 15.46

Наличност
Налично


Опис На Производот
100% Сосема нов
Материјал : вештачки дијамант + СТП кожа
Луксузна & bling дама телефон кеса ,со 1 картичка
Поддршка функција,се прилагоди било кој агол на watch tv & video и др..
Анти-нула & нечистотија
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Основни характеристики

Материал:
за iphone 4s, iphone 5 5s, за iphone 5c за iphone 6 6s, i6 6s plus (5.5 инча), за iphone 7 8, i7 8 plus (5.5 инча), за iphone, X
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 4s, iPhone 7, iPhone 5s, iPhone5c, iPhone plus 6s, iPhone 5, iPhone 8, iPhone X, iPhone 6, 8 iPhone Plus, iPhone, 7 Plus
търговска марка:
Ламадиа ...
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Характеристики:
Филп Калъф
Функция:
Кал-упорито, Kickstand
Размер:
for 6 6s 7 8 plus
Тип:
калъф от планински кристал
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Дизайн:
Украсени със скъпоценни камъни

Избор на клиенти