Категории

.

Категории

.

OEEKOI Rhino Pattern ПУ кожен колан кобур за носене Калъф за DNS S5001/S5002/S5003/S5004/S5008/S5009

OEEKOI Rhino Pattern ПУ кожен колан кобур за носене Калъф за DNS S5001/S5002/S5003/S5004/S5008/S5009

BGN 14.00 BGN 15.98

Наличност
Налично

Носорог Шема Торбичка Случај за DNS S5001/S5002/S5003/S5004/S5008/S5009 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирање на погодност.
5.СТП Кожа Направени.
6.OPP Пакување. 7.Боја : Хоризонтална(црна,кафеава),Вертикални(црна,кафеава). 8.Големина : Хоризонтална[a.7.5*14cm; б.8.5*15cm; c.8.8*16cm; d.9.5*16.5 cm] Вертикална [a.7.5*15cm; б.8.2*15.5 cm; c.8.5*16cm; d.9.5*17.5 cm] Известување 1.Pls ја напушти meassage да му кажете на вашиот модел на телефон и бојата што сакате,така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.
2.[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] се за бесплатно само,тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
1 PCS Нов Пад на Превозот Црна Боја Wasit Носителот Торбичка Спојувалка за Каиш Кожата Покрие Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 9.90 /парче
10 PCS Топла Продажба Мазна Црна Боја НАГОРЕ и Надолу Спојувалка за Каиш Торбичка Назад Држачот за Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 41.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Топла Продажба Lichee Боја Анти Пропадна Виткање Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Носителот Bac Случај за h TC One М9 Бизнис Кеси US$ 46.00 /многу
парчиња / многу
1 PCS Мода СТП Кожа Стојат Торбичка Спојувалка за Каиш Holster Lichee Мазна Кожа Назад Случај за i Phone 6 Плус Видиме Кеси Free US$ 9.22 /парче
10 PCS Мода Lichee Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Кожата Торбичка Кожата Покрие Случај за i Phone 6 4.

Основни характеристики

Материал:
S5001, S5002, S5003, S5004, S5005, S5008, S5009
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Дизайн:
Бизнес, Домашни Любимци, Реколта
Тип:
Чанта
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
DNS
Цвят:
Черен, Кафяв
Материал:
Изкуствена кожа
is_customized:
Yes
Тип:
калъф за възглавници
Стил:
Универсален Корпус
Номер На Модела:
за DNS S5001/S5002/S5003/S5004/S5008/S5009

Избор на клиенти