Категории

.

Категории

.

Многофункционален колан спортна чанта за носене за bq Aquaris X Pro/X/E5s/U Lite/U / U Plus / E6/M5. 5 / X5 Plus/E5 HD / E5 4G/5/M5/X5

Многофункционален колан спортна чанта за носене за bq Aquaris X Pro/X/E5s/U Lite/U / U Plus / E6/M5. 5 / X5 Plus/E5 HD / E5 4G/5/M5/X5

BGN 15.98

Наличност
Налично

Универзална Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Мобилен Телефон Опис * Бренд Нова спортска торба случај. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во телефонот торба додаток. * Compatiable со телефонот совршено! * [Материјал] : Најлон ткаенина . * [Боја] : Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина. * [Пакет] : OPP. * [Size] : a.Торба-16.5*9.0*3.0 СМ, за мобилен телефон под 6 Инчен;
б.На рака-137 CM. Известување
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Основни характеристики

Материал:
Найлон
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Дизайн:
Обикновен, Спорт
Тип:
Чанта
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Размер:
3.5-6
Съвместим Марка:
bq
Стил:
Универсален Калъф, Спортна Чанта, Чанта За Чанта, Калъф За Възглавници,
Цвят:
Черно, червено, розово-червено, зелено, тъмно сиво, светло сиво, тъмно синьо, светло синьо
Тип:
Калъф, Покритие, Корпуса, Capa, Fundas, Чанта, Аксесоар
Материал:
Найлон
подходящ 1:
за BQ Aquaris E6/M5.5/X5 Plus/E5 HD/E5 4G/5/M5/X5/E4.5 Ubuntu Case
Подходящ 2:
за bq Aquaris X Pro/E4. 5/4.5/M4.5/A4. 5/E4/4/3.5 Caes
Подходящ 3:
за корпуса BQ Aquaris X / U Plus
Кацане 4:
за случая BQ Aquaris U
Кацане 5:
за корпуса BQ Aquaris U Lite
Кацане 6:
за корпуса BQ Aquaris E5s

Избор на клиенти