Категории

.

Категории

.

Цветна 3D-чанта за рисуване на кожата за ZTE Nubia Z9 Mini Soft TPU Phone Back Protector Case for ZTE Z9 Mini Cases Cover Silicon Bag

Цветна 3D-чанта за рисуване на кожата за ZTE Nubia Z9 Mini Soft TPU Phone Back Protector Case for ZTE Z9 Mini Cases Cover Silicon Bag

BGN 3.00 BGN 4.00

Наличност
Налично


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
за ZTE Nubia Z9 Мини Случај Покрие Шарени 3 D Кожата Сликарство Мека TPU Телефонот Назад Заштитник за ZTE Z9 Мини Случаи Покрие Силикон Торба
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.

Основни характеристики

търговска марка:
TTOMYYOUG
Съвместим Марка:
ZTE
Размер:
143*72*9.35mm
Функция:
Грязеустойчивый
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Характеристики:
Луксозен ретро цвете животински модели за телефон на гърба на Капачката fundas на кутията
Дизайн:
Екзотичен, Геометричен, Спортен, Гланц, Абстрактен, Цитати И Мнения, Матиран, Домашни Любимци, Реколта, Бизнес Модел, Сладък, Прозрачен
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай (Континентален)
смесете цвят:
Поддръжка
Директен доставка:
Поддръжка
statu:
В наличност
Форма:
За ZTE Nubia Z9 mini
Материал:
TPU
Номер На Модела:
За ZTE Nubia Z9 mini
Качество:
Горно Ниво
Тип:
Мода Ултра Тънък Карикатура Силиконови Калъфи За Телефони
Състояние:
100% Чисто Нов

Избор на клиенти