Категории

.

Категории

.

OEEKOI ПУ кожен колан за носене Калъф за Турбо на X6 Z / X6 Z Star / X Dream / X5 Z / X5 L/X5 / X5 Star / BQS-4555 Turbo

OEEKOI ПУ кожен колан за носене Калъф за Турбо на X6 Z / X6 Z Star / X Dream / X5 Z / X5 L/X5 / X5 Star / BQS-4555 Turbo

BGN 14.38

Наличност
Налично

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за Турбо X6 Z/X6 Z Ѕвезда/X Сон/Х5 Z/Х5 L/Х5/Х5 Ѕвезда/BQS-4555 Турбо Опис : 1.100% Гаранција Сосема Нов. 2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран. 3.Висококвалитетна кожа производ. 4.Погодно да го Заштитите вашиот телефон. 5.Материјал : СТП Кожа. 6.Пакување : OPP. 7.Боја : Црна,Темно кафена,Светло кафена. 8.Големина : Големина 1- 17*9.5 см-Одговара за телефонот под 6.3 Инчи; Големина 2- 17*9.0 см-Одговара за телефонот под 5.5 Инчен; Големина 3- 16*8.5 см-Одговара за телефонот под 5.1 Инчен; Големина 4- 15*7.5 см-Одговара за телефонот под 4.7 Инчен; Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2.[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] се за бесплатно само,тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.

Основни характеристики

Материал:
BQS 4555 Turbo, X5 Star, X5 Z, X5 L, X5, X Dream, X6 Z Star, X6 Z
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Размер:
4.5-6
Дизайн:
Бизнес, Реколта
Тип:
Чанта
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Турбо
Стил:
Калъф от изкуствена кожа
Цвят:
Черен, тъмно кафяв, светло кафяв
Тип:
Калъф За Носене, Ръкав,Шапка,На Корпуса, Capa,Fundas,Carcasas, Shell
подходящ 1:
за Турбо на X6 Z/X6 Z Star/X Dream/X5 Z/X5 L/X5 / X5 Star Case
Подходящ 2:
за Turbo BQS-4555 Turbo Case

Избор на клиенти