Категории

.

Категории

.

Xutaayi имитация на перли комплекти, очарователен 925 сребърни наслагвания колие и обеци-капки за жени

Xutaayi имитация на перли комплекти, очарователен 925 сребърни наслагвания колие и обеци-капки за жени

BGN 19.00 BGN 36.77

Наличност
Налично


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. Ali Express Стандард за Испорака/e Packet Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети . Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
XJS-A011
Случай:
Годеж
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Колие / Обеци
Вид На Перли:
Имитация-перла
Материал:
перлата на
Стил:
Романтика
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Размер на перлите(висулка/обеци/пръстен):
10-11мм / 8-9мм / 0мм
is_customized:
Yes
Екологичен Стандарт:
Не съдържа олово, никел, кадмий,
Качество:
Качество ААА+
Централен Камък:
Имитация На Перли
безплатен подарък:
Красива Чанта За Бижута
Метални:
Хастар От Сребро Проба 925
Държава производител:
Китай

Избор на клиенти