Категории

.

Категории

.

Майка Гнездо Детски Дрехи Момче Пролет / Есен 0-12 М Детски Плъзгачи Унисекс Зима Мечка Печатни Новородени Детски Дрехи

Майка Гнездо Детски Дрехи Момче Пролет / Есен 0-12 М Детски Плъзгачи Унисекс Зима Мечка Печатни Новородени Детски Дрехи

BGN 12.00 BGN 23.36

Наличност
Налично


Мајка Гнездо Бебе Облека Момче Пролет/Есен 0-12 М Бебе Romper Унисекс Зима Мечка Печатени Ново Родено Бебе Облека
Нашата Мајка Гнездо layette колекција на уникатни бебе облека и бебе производи за нега карактеристики 100% памук ткаенини за супер-меки на допир на вашето бебе е нежна кожа. Нашиот сон n игра се едно парче решение да се направи денот и ноќта полесно на мајка ми. Целосна пред прилепува за да нема гужва облекување и лесна промена на пелена. Достапен во 2 бои теми и се вклопува до 9 месеци. 100% Памук Машина Перат
Monther ГНЕЗДО? има целосна линија на висок квалитет, мека бебе производи за нега со комплетна линија на layette, кухо подарок сетови, bibs и додатоци за хранење, бања крпи/washcloths, чорапи/booties, опремени креветчето листови, постелнина предмети, меки играчки, и многу повеќе!
Превозот :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |(За 15-35 Дена)
Германија | Австрија | Швајцарија |(За 15-35 Дена)
Франција | Италија | (За 25-60 Дена)
Други | (За 30-90 Дена)
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.

Основни характеристики

Дете американски размер:
3М, 6М, 9 М, 12М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Гащеризон
Яка:
О-Образно Деколте
Пол:
Унисекс
Дължина ръкав(см):
Пълен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
Карикатура
Тип На Затваряне:
Закрит Бутон
търговска марка:
Майчиното гнездо
Материал:
Памук
Състав На Материала:
Памук
Номер На Модела:
XTBJP16102B
Цвят на детски стоки:
Както е показано на фигура
Размер на детски стоки:
0-12 месеца
Материал от облекла за малките момчета:
100% памук
Тип тъкани дрехи бебе момче:
Джърси
Особеност на детския сесии:
Мультяшные стилове
Плащането детска сесии:
Кредитна Карта, BankTransfer, Westernunion
Яка детска сесии:
О-Образно Деколте
Ръкави детска плъзгача:
Дълги Ръкави
Детски гащеризон ' s пакет:
1 бр. / опаковка
Сезон плъзгачи на бебето:
пролет-есен

Избор на клиенти