Категории

.

Категории

.

плюс размер S-XXL кристални мъниста сутиен топ жените повдигащ бюстие без презрамки бельо пънк бельо за дискотеки dance club карти облекло

плюс размер S-XXL кристални мъниста сутиен топ жените повдигащ бюстие без презрамки бельо пънк бельо за дискотеки dance club карти облекло

BGN 31.28

Наличност
Налично

Име На Производ
2016 година Плус Големина S-XXL Кристал Монистра Градник Врвот на Жените им Помогнам на Strapless Bustier долна облека Панк долна Облека За Диско Танц Clubwear
Општи Информации 1.Објектот 2016 година Плус Големина S-XXL Кристал Монистра Градник Врвот на Жените им Помогнам на Strapless Bustier долна облека Панк долна Облека За Диско Танц Clubwear 2.Материјал Полиестер/Памук/Чипка 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт :
Нашите Услуги
1.Ако избереме нашите стилови,ние можеме да брод од примерокот во 2days.
2.Ако ОЕМ стилови ,таа има потреба од 7 дена за да се заврши примерок,1 примерок цена но ние ќе рефундирање на примерокот надомест откако ќе го поставите цел.
3.ОЕМ количина : 200pcs секој стил
4.

Основни характеристики

Размер На Чашката:
S, XL, XXL
Тип Елемент:
Сутиен И Кратко Комплекти
Пол:
Жени
Тип На Каишка За Ръка:
Нерегламентирани колани
Стил Сутиен:
вдигам
Украса:
Пайети
Стил:
Секси
Номер На Модела:
M5305
Материал:
Полиестер, Ликра, Памук
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Вид На Модела:
Твърд
Вид На Помощта:
тел свободен
Форма На Чаши:
Пълна Чаша
Тип На Затваряне:
Задно Затваряне
Цвят:
Както е показано на фигура
Пол:
Жени
Възраст:
Възрастен
Тегло:
0.27KG
Стил:
Мода, Секси
Отстъпка:
OK
персонални:
OK
MOQ:
1 парче
Търговия:
global
Цена На Доставка:
Безплатно

Избор на клиенти