Категории

.

Категории

.

последната костенурка ключодържател мода животни костенурка метал, Кристали, полускъпоценни камъни коледни подаръци за момичета и момчета

последната костенурка ключодържател мода животни костенурка метал, Кристали, полускъпоценни камъни коледни подаръци за момичета и момчета

BGN 3.00 BGN 3.25

Наличност
Налично


1455 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
Клучни Синџири
Објектот Материјал : Природни Скапоцен Камен & Кристал + Алуминиумски
Pendant Големина : 39*30 mm
Камен Големина : 20x30mm mm
Синџир Должина : 2.36 инчен Нерѓосувачки челик синџир
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч = 25.4 mm
Пакување : 1 PCS Pendant + 1 Pcs Копче Синџир + 1pcs Сомот Кеси
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 10-35 дена
www.17track.net/ www.yw56.com.cn
e Packet
За 7-15 дена
www.usps.com
Нарачката е повеќе од 200 долари ние ќе се овозможи и слободно DHL Express Забелешка : за посебни околности 35~60 дена (празници, политика корекција, оддалечените области)
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако
1060 Топла парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Окачването:
Животни
Материал:
Полускъпоценни камъни
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
KC0193S
Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Мъже и жени
Материал:
Кристал, ахат, полускъпоценни камъни
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
KC0193S
Размер:
39cmX30cm
Цвят:
Както е показано на фигура
Случай:
Годишнина, сватба, рожден ден, отиват да пазаруват
Продуценти:
Китай (Zhejiang)

Избор на клиенти