Категории

.

Категории

.

Houbian ретро малка стъклена висулка колие Роза е древен син лист висулка колие аксесоари женски подарък за Деня на Благодарността

Houbian ретро малка стъклена висулка колие Роза е древен син лист висулка колие аксесоари женски подарък за Деня на Благодарността

BGN 4.00

Наличност
Налично


Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет
Материјал : Супер Квалитетни Алуминиумски+Стакло+Сува рози
Боја : Како На Сликата.
Стил : Креативни & Личност & Едноставен и Европа & НАС
Погодни за : Лица & Фестивал Партија & Premium Hotel & Home & Празник & Подарок & Сувенири & Свадба & Изложба
Функција : 1. Облечи вашиот одмор со овие Слатки Срцето Ѓердан.
2. Тоа е навистина убава и романтична.
3. Тоа може да биде посебен подарок за фестивалски ден.
4. Тоа е Ѓердан, изгледа толку симпатична и уникатен.
5. Класичниот дизајн е совршен за вратот декорација.
Answer : ___________________________ Note : 1.Како прирачник за мерење производи, не е 1mm грешка.
2. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обиде на нашите најдобри за решавање во нашите деловни време

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Сладък/Романтичен
търговска марка:
Хоубиан
Материал:
Стъкло
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип На Окачването:
Цветя
Номер На Модела:
R0L022
Цвят:
червена роза
Материал:
стъкло и Роза
хората подхождат един на друг:
Момиче

Избор на клиенти