Категории

.

Категории

.

LNRRABC жени златист цвят кристали пеперуда брошки игли костюм, палто, рокля пуловер клипове мода бижута декорация на дрехи

LNRRABC жени златист цвят кристали пеперуда брошки игли костюм, палто, рокля пуловер клипове мода бижута декорация на дрехи

BGN 4.00 BGN 4.30

Наличност
Налично


Опис
Стил : Иглички&Брошеви
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна
Големина : За 4.6 X3.6 CM
Количина : 1 PC
купувачот се покаже
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Превозот
САД : 10 - 35days., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Други земји : 15 -55 дена . Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ . Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .

Основни характеристики

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
Брошки
търговска марка:
LNRRABC
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Брошки:
Брошки
Формамодел:
Пеперуда
Стандарт За Сигурност :
CE, безоловен, никелова
Размер:
About 4.6X3.6CM

Избор на клиенти