Категории

.

Категории

.

Китайската уникална пръчка за коса Muyu сандалово дърво Hairstick for Ethnic women Fashion Hair Jewelry Headwear Hairpin Women Head jewelry подарък

Китайската уникална пръчка за коса Muyu сандалово дърво Hairstick for Ethnic women Fashion Hair Jewelry Headwear Hairpin Women Head jewelry подарък

BGN 4.00 BGN 6.83

Наличност
Налично


Рачно изработени ЕГЗОТИЧНИ УМЕТНИЧКИ дела Посебни Коса стап, Hairpin,Headwear, исто Така, може да се користи како Само-одбрана Оружје,ознака ,Artcraft Производство Descrption Должина : 18cm Материјал : природни сандаловина МАРКА : 1.На сличен легален начин сандаловина се стави во вода,тоа ќе потоне веднаш. 2.Сандаловина се плаши од вода,но како што се нафтата,ако допир вода,ќе треба да Ги исчистите со крпа. 3.Различните пакети на дрво боја е различно од она што ние се покаже на сликата,бидејќи тоа е naturel ssandalwood.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Тип:
Пръчици За Коса
Стил:
Класически
Материал:
Дърво
Тип На Метали:
Няма
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
H020115
Тип Елемент:
пръчка за коса
глоба или мода :
Модни модели
Дължина:
18 см
Материал:
натурално сандалово дърво
завод:
ДА
Пол:
Жени
Индивидуално:
ДА
Случай:
Парти; Подарък; Годишнина; Годеж;Колекциониране На
Пакет:
Индивидуално опаковани Opp
Безплатна доставка :
Поща На Китай

Избор на клиенти