Категории

.

Категории

.

Хубава Сребро Хеликоптер Чар Pulseira Berloque Гривна Окачване Лот Марката Gw Бижута D195-15

Хубава Сребро Хеликоптер Чар Pulseira Berloque Гривна Окачване Лот Марката Gw Бижута D195-15

BGN 24.00 BGN 28.54

Наличност
Налично

Бренд Име : GW Детали Име : Симпатична Sterling Silver Хеликоптер Шарм Pulseira Berloque Хривнија Шарм Многу Бренд Gw Накит D195-15 Број на Модел : D195-15 Големина на : 13.6*9.7*12.1 мм Нето Тежина : 3.2 g Дупка Големина : 4.4 мм, се Вклопува Шарм Хривнија Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?
А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.
Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?
А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.
Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.
A3 : Оваа ставка е М arked со S925.
Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. и ние имаме свои фабрика, така што ние може да обезбеди
измената и О EM услуга.
П5 : тоа Може да биде на бродот на мојата земја и обичај проблем?
А5 : Ние може да се испрати на стоки за w дупка светот и да ја прогласи како подарок со ниска вредност.
Q6 : јас сум мало/веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?
A6 : Ако сте мало или веледрогеријата во вашата земја, ве молиме c ontact продавачот, тој/таа ќе ви каже како да се справи со бизнис.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
D195, пульсейра Берлок
търговска марка:
GW
Тип На Метали:
Сребро
Стил:
Casual/Спортен
Тип На Окачването:
очарованието на хеликоптер
Материал:
Сребро проба 925
Използването на:
Специален DIY Шарма мъниста за подарък на жена си, любовника си, приятели, майки и дъщери
Статус На Продукта:
Гаранция за качество FTY, модерен дизайн, изискан подарък
Материал:
Шарм Сребро
стил на елемента:
Эмалевые Амулети За Бижута
Размерът на отвора:
4,4 мм, подходящи гривни на европейския марката
Размер:
13.6*9.7*12.1 mm, Chinese Style Jewelry
Тегло:
3.2g, 925 Sterling Silver
Доставка:
Безплатна доставка чрез AliExpress стандартна доставка
Применимая Тълпата:
мъже, жени, любовници, унисекс, момичета, момчета, майка, сестра, брат
Приложимо случай:
Най-добрият подарък за Коледа, свети Валентин, рожден Ден, сватба

Избор на клиенти