Категории

.

Категории

.

Модни посребрени месингови бижута за младоженци, висулка Дърво на Живота, колиета и обеци, 18; 39x24mm

Модни посребрени месингови бижута за младоженци, висулка Дърво на Живота, колиета и обеци, 18; 39x24mm

BGN 9.00 BGN 12.29

Наличност
Налично


(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .
Луксузен Сребрен Позлатен Месинг Булчински Партија Накит Сетови, Дрвото на Животот Pendant Ѓердани и Обетки
Големина : ѓердан : околу 18" долго, pendant : за 30x23mm.
earring : за 39mm долго, 24mm широк.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.

Основни характеристики

Номер На Модела:
SJEW-BB12246
Тип На Метали:
Не, Мед
Тип Бижута Комплекти:
Колие / Обеци / Гривна
Пол:
Унисекс
Материал:
Метални
Случай:
Парти
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Обеци-Карамфил И Колиета
Стил:
Модерен
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
пандахолл
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Цвят на метала:
Сребро
Пол:
Жени
единица за измерване:
1 комплект
Материал:
Месинг

Избор на клиенти