Категории

.

Категории

.

LNRRABC горещи жени мода прекрасен Harajuku стил плодове котка слънчеви очила лист гърне сладолед диня оранжево брошка на жени

LNRRABC горещи жени мода прекрасен Harajuku стил плодове котка слънчеви очила лист гърне сладолед диня оранжево брошка на жени

BGN 0.80

Наличност
Налично

Почитувани Купувачи :
1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот, ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
2 . Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
3 .Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам.
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Стил : 10 Стилови
Материјал : Алуминиумски
Големина : Околу 1.3 см-2.8 cm
Количина : 1 компјутер
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help..com/payment_method.html)
Превозот : ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
превозот начин превозот време на превозот надомест
Кина Пост Воздух Mail 15-50 дена бесплатен превозот
DHL 5-8 дена зависи од тежината
EMS 6-9 дена зависи од тежината
ПРОЗОРЦИ 5-8 дена зависи од тежината
Враќање : За било која причина не сте задоволни со предмети. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
LNRRABC
Стил:
Модерен
Тип Брошки:
Игли За Брошки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
брошка
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Метални

Избор на клиенти