Категории

.

Категории

.

60шт античен сребърен тон футболен каска висулки, висулки, мода бижута направи си Сам ръчно изработени бижута 19x20mm

60шт античен сребърен тон футболен каска висулки, висулки, мода бижута направи си Сам ръчно изработени бижута 19x20mm

BGN 13.00 BGN 14.38

Наличност
Налично

60pcs Антички Сребрен Тон Фудбал Шлем Шарм Мода Приврзоци Накит Diy Накит Наоди рачно изработени 19x20mm
И Добредојден за да ги видите Нашите .
Ви благодариме.Ви посакувам среќни секој.
Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
60pcs
Големина/Разговараат :
19x20mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Материал:
Акрил
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип На Окачването:
Спорт
Номер На Модела:
140222
търговска марка:
KJjewel

Избор на клиенти